ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور یک روزه ( کوتاه اما به یاد ماندنی )

تور مسافرتی گروه طبیعت گردی یادمان

تور یک روزه و سفری به یاد ماندنی را از ما بخواهید. دنیای مدرن امروز دنیای بسیار پر هیاهو است به قدری که شاید مدت ها تنها مشغول کار و فعالیت های روزمره باشیم و فراموش کرده باشیم که قدری برای خود و خلوتمان وقت بگذاریم.

تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان یکی از پرفروش ترین تورهای گروه طبیعت گردی است که شما می توانید با رزرو آن بهترین سفر یک روزه خود را تجربه کنید. این تور به مناطق مختلف کشور صورت می گیرد و شما می توانید با توجه به علاقه خود، یکی از آنها را رزرو کرده و به سفر یک روزه تان برسید. امکانات ارائه شده تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان بسیار منحصر به فرد و متنوع می باشد.

با سفر به دشت و کویر قدری به تجدید قوا بپردازیم و روزهای کاری خود را قوی تر از گذشته شروع کنیم. شاید تنها ایام عید زمان مناسبی برای دورهمی های دوستانه و سفرهای خانوادگی چند روزه باشد و کل سال را مدام مشغول کار باشیم؛ اما تیم گردشگری یادمان این نوید را به شما می دهد که می توان حتی یک روز تعطیل را نیز متفاوت تر از تمام روزهای تعطیل دیگر سپری کرد.

از سوی دیگر هزینه زیادی برای این مسافرت های هیجان انگیز نیز به شما متحمل نمی شود اگر تور لیدر شما یک فرد متخصص در این زمینه باشد. تورهای مسافرتی یادمان با کادر اجرایی مسئول بر گزار می شود که تمام سعی بر آن است نحوه برگزاری تورها به بهترین شکل ممکن به انجام برسد. تورهای یک روزه ، تور های چند روزه،  تور ماسال، سفر به دره رغز، بازدید از دریاچه فراخین تماما برای لذت بردن شما از نقاط دیدنی ایران فراهم است.

برای این مهم تورهای یک روزه ای را گروه طبیعت گردی یادمان برای شما در نظر گرفته است که بسیار با استقبال گرمی روبرو شده است. تور یک روزه زمان زیادی را از شما نمی گیرد اما اوقات خوشی را برای شما و خانواده شما فراهم می سازد.

 

 

مروزه با توجه به بالا رفتن رفاه اجتماعی و استانداردهای سطح زندگی شاهد افزایش سفرهای متعدد افراد به مقاصد و مکان های بسیار زیادی هستیم. سالانه میلیون ها مسافر به مناطق مختلف کشور سفر کرده و از جاذبه های گردشگری مناطق مختلف دیدن می کنند.

از پربازدیدترین مناطقی که در سالانه میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کنند می توان به خطه سرسبز شمال کشور، شهرهای تاریخی، کویر و بنادر مختلف ایران اشاره کرد. آژانس های مسافرتی و گروه های بسیار زیادی به دنبال برگزاری تور مسافرتی هستند که یکی از این گروه ها، گروه طبیعت گردی یادمان می باشد که شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی آن از انواع تورهای مسافرتی گروه یادمان دیدن کرده و با توجه به زمان برگزاری تور، مدت آن، هزینه ی مربوط به آن و مکان مورد بازدید، یکی از تورها را انتخاب کرده و آن را رزرو نمایید.در ضمن تور ماسال ، یک پیشنهاد هیجان انگیز برای کسانی است که تمایل برای سفر به خطه سرسبز شمال را دارند.

شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان، تور کویر با گروه یادمان، تور شمال با گروه یادمان و امکانات ارائه شده در تور های گروه یادمان با ما تا آخر این مقاله همراه باشید. اگر سوال خاصی د رمورد نحوه برگزاری تورها و مسائل جانبیشان برایتان پیش آمد می توانید به سولات متداول مطرح شده توسط کاربران عزیز مراجعه کرده و در صورت تمایل و نیاز با کادر اجرایی و مسئول برگزاری تور در ارتباط باشید.

تورهای یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان

گروه طبیعت گردی یادمان امروزه با برگزاری تورهای یک روزه خود توانسته توجه و نظر افراد بسیاری را به سوی خود جذب کند. با توجه به شغل ثابت و همه روزه، بسیاری از افراد فرصت شرکت در تورهای چند روزه و بلند مدت را ندارند و همین امر سبب شده است که تورهای یک روزه طراحی و اجرا شوند و با توجه به نظام ماشینی جامعه نیز شاهد استقبال بی نظیر تورهای یک روزه گروه های متفاوت به خصوص تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان هستیم.

با سفر به دشت و کویر قدری به تجدید قوا بپردازیم و روزهای کاری خود را قوی تر از گذشته شروع کنیم. شاید تنها ایام عید و یا تعطیلات تابستانی، زمان مناسبی برای دورهمی های دوستانه و سفرهای خانوادگی چند روزه باشد و کل سال را مدام مشغول کار باشیم؛ اما تیم گردشگری یادمان این نوید را به شما می دهد که می توان حتی یک روز تعطیل را نیز متفاوت تر از تمام روزهای تعطیل دیگر سپری کرد.

از سوی دیگر هزینه زیادی برای این مسافرت های هیجان انگیز نیز به شما متحمل نمی شود اگر تور لیدر شما یک فرد متخصص در این زمینه باشد. تورهای مسافرتی یادمان با کادر اجرایی مسئول بر گزار می شود که تمام سعی بر آن است نحوه برگزاری تورها به بهترین شکل ممکن به انجام برسد. تور یک روزه، تور ماسال، سفر به دره رغز، بازدید از دریاچه فراخین تماما برای لذت بردن شما از نقاط دیدنی ایران فراهم است.

اگر شما نیز فرصت زیادی برای گردش در طبیعت را ندارید و از طرفی هم دوست دارید در دل طبیعت قدم بزنید و هوایی را تازه کنید، می توانید تورهای یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان را که به مناطق مختلف در حال شکل گیری می باشد را رزرو نمایید و خریداری کنید. معمولا تورهای یک روزه در آخر هفته ها اجرا می شود تا افراد بسیاری بتوانند به راحتی در آن شرکت کنند و تداخلی با کارشان به وجود نیاید.

دو مورد از پرطرفدارترین تورهای یک روزه که توسط گروه ما اجرا می شود می توان به تور یک روزه شمال و تور یک روزه کویر اشاره کرد که هر دو گزینه دارای طرفداران و گردشگران خاص خود می باشد و شما نیز با توجه به علاقه خود می توانید در یکی یا هر دو آن ها شرکت کنید.

تور یک روزه یادمان و سفر به سکوت مطلق

تور یک روزه را اگر می خواهید برای اوقات بیکاری خود مدنظر قرار دهید این مهم را به یاد داشته باشید که از گروه طبیعت گردی اگر درخواست کمک کنید بهترین اوقات برای شما ساخته می شود. گروه یادمان این امر را برای شما فراهم ساخته است که تور شمال و تور کویر را که دو گزینه پر طرفدار در این راستا است را با کمترین هزینه برای شما فراهم سازد.

تور یک روزه یادمان برای علاقه مندان به سکوت دنج کویر با متخصص ترین تور لیدرهای ایران توسط کادر مجرب گروه گردشگری یادمان برگزار می شود. ما این مهم را برای شما فراهم آورده ایم که به تور یک روزه به کویر مرنجاب، کویر خور، کویر مصر، کویر متین آباد، تور یک روزه کویر زردگاه و هر آنجایی که شما در ذهن دارید را برای شما فراهم سازیم.

تور یک روزه یادمان و سفر به شگفتانه ای از ایران

تور یک روزه گروه گردشگری یادمان از شمال تا کویر را با متفاوت ترین سبک پذیرایی از شما عزیزان در خدمت شما است. ما این مهم را برای شما فراهم آورده این که به مرداب هسل، دریاچه ارواح، تور یک روزه سواد کوه، تیرکن، دریاچه آویدار، تور یک روزه تالاب کیاشهر در هر فصلی از سال سلام کنید.

تورهای یک روزه شمال اعجاب انگیز ترین سفر را در آلبوم خاطرات شما به ثبت می رساند اگر تور لیدری که برای این مهم در نظر گرفته شده است از زیر و بم مناطق دیدنی اشاره شده اطلاع داشته باشد. این مهم به لطف کادر مجرب گروه گردشگری یادمان برای شما فراهم است تا در یک روز آفتابی یا یک روز ابری خاطره انگیز ترین عکس ها را در مناطق بکری که به ندرت افراد از امکان دیدنی آن خبر دارند به ثبت برسانید.

تور یک روزه کویر گروه طبیعت گردی یادمان

تورهای یک روزه کویر گروه یادمان برای افرادی که به بیابان و صحرا علاقمند هستند، مناسب می باشد و شما نیز اگر علاقمند به کویر هستید می توانید آن را انتخاب کرده و خریداری کنید. شما می توانید با انتخاب این تور از سکوت و آرامش زیبای کویر بهره مند شوید. دوستداران طبیعت علاقه خاصی را به کویر دارند و متوجه می شوند که بی آبی چه اثراتی را به همراه خواهد داشت. شما بایستی در تور یک روزه کویر از کفش مناسبی برای کویر نوردی یک روزه خود استفاده کنید هم چنین کرم ضد آفتاب تان را به هیچ وجه فراموش نکنید چرا که پوست شما در برابر تابش های مختلف خورشید حساس می باشد. برخی از تورهای یک روزه کویری که توسط گروه ما صورت می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–  کویر میتن آباد

–  کویر زردگاه

شما می توانید با توجه به با توجه به زمان فراغت خود یکی از پکیچ های تور یک روزه را انتخاب کرده و به سفری پر از تجربه بپردازید. بی شک شما می توانید در این سفرتان با دوستان زیادی آشنا شوید و با هم دیگر تبادل فرهنگی و اطلاعات داشته باشید.

بهترین زمان برای تور یک روزه کویر گروه یادمان

تور یک روزه کویر گروه طبیعت گردی یادمان

بهترین زمان برای تور یک روزه کویر گروه یادمان در فصل های بهار و پاییز می باشد چرا که در این فصل ها از میزان و شدت گرمای کویر کاسته می شود و گردشگران می توانند به راحتی در دل کویر به به گردش بپردازند. به همین دلیل شما می توانید این فصل ها را برای سفر به کویر خود انتخاب کنید.

همکاران ما در گروه طبیعت گردی یادمان نیز قبل از اجرای تورهای یک روزه خود سعی بر آن دارند تا قبل از سفر از شرایط آب و هوای کویر مورد نظر اطلاعات کافی داشته باشند هم چنین در برنامه های تور یک روزه با داشتن حرفه ای ترین تور لیدرها می توانند از بهترین مسیر شما را به دل کویر برسانند. با توجه به پیاده رویی های طولانی که در دل کویر خواهید داشت از برداشتن هر گونه وسایل اضافه خودداری کنید تا به راحتی بتوانید به پیاده روی بپردازید.

تور یک روزه شمال گروه یادمان

یکی از پرطرفدارترین تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان می توانیم به تور یک روزه شمال گروه یادمان اشاره کرد. شما می توانید با رزرو تورهای مختلف تک روزه شمال از مناطق بسیار زیبا و دیدنی شمال بازدید کرده و بهترین لحظات را در این تورهای یک روزه تجربه کنید. از نمونه های تورهای یک روزه گروه یادمان می توانیم به مواردی از جمله زیر اشاره کرد.

  • مرداب هسل
  • آبشار تیرکن
  • دریاچه آویدار
  • دریاچه ارواح
  • سواد کوه
  • تالاب کیاشهر 

تور های تک روزه ما در فصول بسیار مختلفی برگزار می شود که شما می توانید با توجه به شرایط جوی و اقلیمی خطه سرسبز شمال یکی از ان ها را انتخاب کرده و رزرو نمایید. شما می توانید در تورهای یک روزه شمال از منظره های زیبای طبیعت عکاسی کرده و روح و جان خود را در دل طبیعت تازه کنید. بی شک شرکت در این تورهای یک روزه شمال سبب خواهد شد تا فردای آن روز با انرژی بسیار زیادی شروع به کار و زندگی داشته باشید.

بهترین زمان برای تور یک روزه شمال گروه یادمان

بسیاری از سوالاتی که در پیرامون تورهای یک روزه پرسیده می شود بهترین زمان ممکن برای شرکت در تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان می باشد. شما می توانید برای خوش گذراندن در خطه شمال، فصل های بهار و تابستان را انتخاب کنید چرا که دمای آب و هوای این مناطق در فصل های بهار و تابستان بسیار معتدل و مناسب می باشد و شما می توانید به راحتی یکی از روزهای این فصل ها را برای سفر خود انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مناطق طبیعت گردی شمال خطوط تلفن های همراه آنتن نمی دهد و به همین دلیل به هیچ وجه از گروه جدا نشوید و نقشه های گردشگری و نرم افزار راهیاب را به همراه داشته باشید. حتما توضیحات و سفارشات مسئول تور خود را جدی بگیرید و به هیچ عنوان از دستورات لازم سرپیچی نکنید تا بتوانید سفر یک روزه بدون دردسر و مشکلی را داشته باشید.برای اینکه بهتر در جریان توضیحات ذکر شده باشید، توصیه می کنیم به مطالب نکات سفر مراجعه نمائید.

نکته ای در اینجا باید خاطر نشان کنیم ، بدین گونه است که در مقابل برای کسانی که وقت و تایم کافی برای مسافرت دارند و به دنیال تورهای چند روزه برای مسافرت و گشت و گذار می باشند نیز ، برنامه هایی تدارک دیده شده است . ازجمله این تورها می توان به تور برای دره رغز و دریاچه فراخین با طبیعتی غیر قابل وصف ، بکر و زیبا اشاره کرد.

امکانات ارائه شده در تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان

گروه طبیعت گردی یادمان با داشتن سابقه بی نظیر و درخشان خود توانسته است سالانه هزاران تور یک روزه و چند روزه را طراحی و برگزار کند که البته نوع و تعداد روزهای این تورها متفاوت خواهد بود. گردشگران و توریست ها نیز استقبال بسیار بی نظیری را از تمام تورهای برگزاری شده تو سط گروه ما دارند به طوری که علاوه بر گردشگران داخلی، گردشگران خارجی نیز از تورهای اجرایی ما استقبال می کنند و شما می توانید با شرکت در یکی از تورهای ما فرصت آشنایی با گردشگران خارجی را نیز داشته باشید.

گروه طبیعت گردی ما با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات و امکانات خود توانسته است رضایت کامل گردشگران خود را جذب کند. از مهم ترین امکانات ارائه شده در تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

  •  همراه داشتن تور لیدرهای بسیار حرفه ای و با تجربه
  •  استفاده از مدرن ترین و بهترین وسیله های حمل و نقل
  •  توضیحاتی در مورد برنامه سفر
  •  ارائه خدمات پذیرایی از جمله صبحانه و ناهار و میان وعده

تور یک روزه یادمان و خدمات رفاهی سفر رؤیایی

تور یک روزه گروه طبیعت گردی یادمان این روزها سر و صدای بسیاری به پا کرده است و این مهم تنها به دلیل استقبال بی نظیر از تورهای یک روزه عنوان شده است. امری که نیاز به آن در دنیای ماشینی امروز بسیار پر رنگ تر از گذشته مشهود است.

ما این مهم را برای شما فراهم ساخته ایم که با تور یک روزه گروه مجرب و دور دیده همراه با ماهر ترین تور لیدرهای ایران از مکان های بکر و دست نیافتنی دیدن فرماید. همچنین از مدرن ترین وسایل به منظور حمل و نقل های درون شهر و برون شهری برای رفاه و آسایش شما بهره گرفته شده است.

پذیرایی متناسب با ذائقه شما که بر اساس فصول و نوع آب و هوایی که به آن سفر دارید برای شما در نظر گرفته شده است. ما این مهم را برای شما فراهم ساخته ایم که در تور یک روزه نقشه های گردشگری را به شما ارائه دهیم و با توضیحاتی پیرامون سفر لذت بخش ترین اوقات را در قاب خاطرات شما به ثبت برسانیم.

امید است با تور یک روزه، تور ماسال، سفر به دره رغز، بازدید از دریاچه فراخین و بازدید از سایر نقاط دیدنی کشور اوقات خوشی را در پیش رو داشته باشید.

ارسال پاسخ

شعار یادمان

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمی گذاریم جز رد پا، هیچ چیز نمیکشیم جز زمان ، هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات و حفظ محیط زیست را سر لوحه سفرمان قرار میدهیم

تقویم

خرداد ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
    تیر »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031