ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

دریاچه فراخین (زیبایی و شگفتی در دل جنگل)

 

دریاچه فراخین

دریاچه فراخین این مهم را برای شما فراهم می آورد که در دنیای ماشینی امروز قدری دست های خود را در دستان طبیعت بگذارید و عطر نم باران خورد را با حالی خوش تر لمس کنید. این روزها دیگر شبیه گذشته زمان کافی برای مسافرت های طولانی در اختیار ما نیست اما به لطف تیم طبیعت گردی یادمانی شما می توانید با تورهای یک روزه به دریاچه فراخین، دره رغز و تور ماسال سفری به یادمانی را تجربه کنید.

تور گردشگری یادمان به دریاچه فراخین با برپایی کمپ کنار دریاچه در قاب خاطرات شما یک هم نشینی به یاد ماندنی در کنار آتش و آب به تصویر می کشد. بدون شک صبحی که با صدای پرندگان  شروع می شود را هیچ گاه از یاد نخواهید برد.

دریاچه فراخین یکی از زیباترین دریاچه های واقع شده در شمال کشور می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از تورهای طبیعت گردی واقع شده است. شما می توانید برای سفر و بازدید از این دریاچه زیبا، تورهای دریاچه فراخین گروه طبیعت گردی یادمان را انتخاب کرده و رزرو نمایید تا بتوانید همراه با خانواده و دوستان خود لحظات فراموش نشدنی و بی نظیری را تجربه کنید.

گروه طبیعت گردی یادمان با سفر به دریاچه فراخین پذیرایی شما عزیزان را با یک وعده شام، یک میان وعده ویژه و دو وعده صبحانه به انجام می رساند. تنها کافی است شما یک وعده غذا برای نهار در شروع حرکت به دریاچه فراخین با خود به همراه داشته باشید. با ما همراه باشید تا یک شب به یادمانی در جنگل های مازندران در کنار دریاچه فراخین را به تماشا بنشینیم.

جاذبه های گردشگری استان مازندران

استان مازندران یکی از زیباترین و دیدنی ترین استان های کشورمان می باشد که با واقع شدن در کنار خط ساحلی دریای خزر، دارای منظره های گردشگری بسیار زیادی می باشد. سالانه میلیون ها توریست داخلی و خارجی از این استان بازدید و دیدن می کنند.

با توجه به نزدیک بودن تعطیلات تابستان، اوقات فراغت کودکان و تمایل خانواده ها به برنامه ریزی برای سفرهای تابستانی، شاهد افزایش درخواست برگزاری تورهای مختلف به سوی این استان هستیم و مجریان بسیاری به دنبال طراحی و برگزاری تورهای متنوعی به سوی استان مازندران هستند. طبیعت مازندران از جذابیت و زیبایی بسیار به خصوصی برخوردار می باشد به طوری که در نوع خود بی نظیر بوده و هر بیننده ای را به سوی جذب می کند. اگر شما نیز قصد سفر و گردشگری را در آینده بسیار نزدیک دارید می توانید استان مازندران و طبیعت گردی در این استان را در اولویت های انتخابی خود قرار دهید.

تورهای طبیعت گردی بسیار زیادی سالانه به این استان برگزار می شود که از پرطرفدارترین این تورها می توان به تورهای طبیعت گردی یادمان گروه اشاره کرد.در این بین کسانی که به طبیعت گردی علاقمند هستند و عاشق طبیعت سرسبز و جذاب شمال کشور می باشند میتوانند تور ماسال را به عنوان یک تور مهیج و خاطره انگیز در نظر بگیرید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین تورهایی که توسط یادمان گروه برگزار می شود، توضیحاتی مفصل تری را ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور دریاچه فراخین با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

 

دریاچه فراخین یکی از زیباترین دریاچه های محلی کشورمان می باشد که با داشتن منظره بسیار بی نظیر و جذاب خود نظر و توجه هر گردشگری را به سوی خود جذب می کند. اگر به دنبال هیجان و ماجراجویی هستید می توانید سفر به دریاچه فراخین را تجربه کنید و لحظات بی نظیری را در دل جنگل به دست بیاورید.

دریاچه فراخین در نزدیکی روستای ویسر واقع شده است که شما بعد از گذشت از این روستا می توانید این دریاچه ی زیبا را مشاهده کنید. پوشش گیاهی و جانوری بسیار متنوعی در اطراف این دریاچه شکل گرفته است به طوری که شما می توانید از گونه های بسیار گوناگونی در دریاچه دیدن کنید و از طبیعت موجود نهایت لذت را ببرید.فطعا برای دیدن زیبایی های وصف ناپذیر این دریاچه نیاز هست که به آلبوم عکسهای منتشر شده دریاچه فراخین ، مراجعه کرده و از تماشای مناظر زیبایش نهایت لذت را ببرید.

وجود دریاچه فراخین و تورهایی که کمپ جنگلی در این منطقه با آب و هوای بسیار معتدل و دلنشین برگزار می کنند ، تاثیر بسیار مثبتی را در رضایت گردشگرانی که از این دریاچه دیدن می کنند، خواهد داشت. گردشگران و توریست ها برای بازدید از این دریاچه ی فوق العاده بایستی از دل جنگ عبور کنند و در مسیر نیز می توانند از طبیعت و چشم انداز بکر و شگفت انگیز جنگل نیز بهره مند شوند.

دریاچه فراخین در کجای ایران واقع شده است؟

دریاچه فراخین را باید از مسیر جاده های چالوس به تماشا بنشینید جاده ای که خود یکی از دلایل مهم و انگیزه های قوی هر گردشگر برای سفر به شمار می آید. دریاچه فراخین بعد از روستای ویسر و در نزدیکی روستای کندلوس در نوشهر واقع شده است. مسیر دسترسی به دریاچه فراخین به شکلی است که باید به قلب جنگل نفوذ پیدا کنید تا عطر نم باران خورده را با جان و دل لمس کنید.

تور لیدرهای گروه طبیعت گردی یادمان این مهم را برای شما فراهم آورده اند که به جایی سفر داشته باشید که هیچ کس تا کنون پا به آنجا نگذاشته است. اگر می خواهید با عکس های یادگاری خود طبیعت بکر و دست نخورده ای را به رخ دوستان خود بکشید به شما توصیه می کنیم تور یک روزه به دریاچه فراخین، تنگه رغز و تور ماسال را با گروه حرفه ای طبیعت گردی یادمان تجربه کنید.

دسترسی به دریاچه فراخین
 

برای دسترسی راحت و سریع به دریاچه فراخین می توانید طبق آدرس و مسیر زیر عمل کنید تا هم از جاذبه های زیبای مسیر لذت ببرید و هم بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به این جاذبه طبیعی بی نظیر دسترسی داشته باشید:

از جاده چالوس به سمت مرزن آباد حرکت کرده و وارد کمربندی چالوس که در سمت راست شما قرار گرفته است، شوید. کمربندی چالوس به سمت شهر نوشهر می باشد که از زیباترین شهر های شمال است. در طول مسیر تابلو راهنمایی را مشاهده خواهید کرد که روی آن اسم روستاهای دلسم و ویسر نوشته است که با پیچیدن در سمت تابلو راهنما وارد روستا های مذکور خواهید شد.

بعد از رد کردن روستای ویسر به جاده خاکی می رسید که رود خانه های کم عمقی نیز در این مسیر واقع شده اند و شما می توانید به راحتی با ماشین خود از این رودخانه ها بگذرید سپس بعد از ۴۰ کیلومتر رانندگی ، دریاچه فراخین آشکار و نمایان می شود. در مسیری که خواهید پیمود دوراهی های زیادی واقع شده اند که با توجه به تابلوهای موجود در مسیر می توانید انتخاب های درست و صحیح نیز داشته باشید.

بهترین زمان برای سفر به دریاچه فراخین

ارتفاع دریاچه فراخین از سطح دریا حدود ۲۲۰۰ متر می باشد که آب موجود در دریاچه فراخین از چشمه فراخین و آب باران است. شکل و ظاهر دریاچه فراخین بیشتر شبیه تالاب می باشد که این امر سبب شده زیبایی و جذابیت دریاچه فراخین بسیار بیشتر باشد.

دریاچه فراخین در دل جنگل واقع شده است و هر توریست و گردشگری به خوبی می داند که ایده ال ترین فصل برای سفر به شمال بهار و تابستان است. فصلی که طبیعت با تمام توان خود قصد دلبری کردن دارد تا هوش را از سر شما ببرد. باید بگویم که دریاچه فراخین از این قاعده مستثنا نیست و در فصل های گرم سال بیشترین حجم از آب را در دل خود نگاه می دارد تا شما را به وجد بیاورد؛ اما همه ما خوب می دانیم که برگ ریزان فصل پاییز خود جلوه ای دیگر به طبیعت می دهد مخصوصا اگر انعکاس رنگ زرد در دل دریاچه باشد.

ولی اگر با وسواس زیادی به دنبال بهترین زمان برای سفر به دریاچه فراخین هستید، علاوه بر تابستان (فصل رایج برای مسافرت به شمال کشور) ، می توانید فصل های بهار و پاییز را انتخاب کنید هر چند که در دیگر فصل ها نیز شاهد ورود گردشگران زیادی به این منطقه هستیم. در فصل بهار آب دریاچه در حد بسیار بالای خود باشد و شما صدای خروشان آب را با تمام وجود خود لمس کنید. در فصل پاییز نیز می توانید از رنگ آمیزی بسیار زیبای طبیعت لذت ببرید و شاهد یک منظره بسیار جذاب و خیره کننده ای باشید.

تصویر سازی که سوژه بسیاری از علاقه مندان به عکاسی به شمار می آید. فصل زمستان برای سفر به هر شهر و دیاری نیاز به باید و نبایدهای دارد و این را باید خاطر نشان کنیم که بر اساس تجربیات گروه گردشگری یادمان باید اطمینان لازم از عدم بارش برف در دریاچه فراخین را به دست بیاورید و سپس با تجهیزات لازم بار سفر را ببینید. مسیر دسترسی به دریاچه فراخین از آنجایی که در دل جنگل نهفته است نیاز به لوازم مناسب برای طبیعت گردی در فصل های سرد سال را دارد زیرا جاده در این فصل از سال قدری لغزنده است.

به شما توصیه می کنیم که در روزهای برف و کولاک از این منطقه بازدید نکنید چرا که بیشتر مسیرهایی که به دریاچه فراخین اخذ می شود، مسدود می باشد. دریاچه فراخین بهتری مکان برای تسکین روح و روان می باشد و بازدید از آن را حتما برای شما توصیه می کنیم.

دلیل شهرت دریاچه فراخین در بین گردشگران چیست؟

دریاچه فراخین در قسمت کم ارتفاع تری به نسبت جنگل واقع شده است و این عمق کم خود سبب جذابیت این دریاچه شده است. از سوی دیگر برای رسیدن به این دریاچه نیاز است مسیرهای طی شود که هیچ گاه مسافران بین راهی و جاده ای این مسیر را طی نکرده اند و همین امر سبب شده است دریاچه فراخین دست نخورده و بسیار بکر باقی مانده باشد.

عبور از دل جنگل و استشمامم عطر نم باران یکی از دلایل دل شیفتگی ها گردشگران به این دریاچه به شمار می آید. با پیاده روی در بین گل پونه های وحشی و کشف پوشش های گیاهی با ارزش به جرئت می توانیم بگویم این حیرت زدگی خود سوژه ای برای عکاسی به شمار می آید. گردشگران می توانند با طی کردن مسیر جاده تا دریاچه فراخین با دوچرخه حس و حال سفر را برای خود خاطره انگیز تر به تصویر بکشند.

جاذبه های نزدیک به دریاچه فراخین

مسیری که به  دریاچه فراخین ختم می شود بسیار دیدنی و زیبا بوده و گردشگران می توانند با سفر به این دریاچه زیبا از جاذبه های بسیار دیگری نیز بهره مند شوند. از جاذبه های نزدیک به دریاچه فراخین می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • آبشار دارنو:

این آبشار از ۷ آبشار بزرگ و کوچک تشکیل شده است که در نزدیکی دریاچه فراخین واقع شده است و شما می توانید از این آبشار نیز دیدن نمایید.

  • روستای کندلوس:

روستای کندلوس با داشتن قدمت ۴۰۰۰ ساله خود از قدیمی ترین روستاهای این استان می باشد که جزء تمیزترین روستاهای ایران بوده و شما می توانید خانه هایی خشتی با کوچه های سنگفرش شده را در این روستا مشاهده کنید.

  • دریاچه ارواح:

که در ۱۲ کیلومتری شهر نوشهر واقع شده است و تنه های خشک بیرون زده از آن، منظره بسیار زیبایی را به وجود آورده است.

  • مرداب هسل:

این مرداب در هر فصلی تغییر رنگ داده و شما می توانید این مرداب را در دل جنگل مشاهده کنید و لذت ببرید.

توجه داشته باشید که در مسیر دسترسی به دریاچه فراخین، آنتن وجود ندارد و شما نمی توانید هیچ تماسی را با تلفن همراه خود داشته باشید. هم چنین هر خریدی که به نظرتان لازم می باشد را در روستای ویسر انجام دهید چرا که بعد از رد شدن از این روستا هیچ مغازه و خرده فروشی وجود ندارد که شما بتوانید خریدی را داشته باشید.البته ما توصیه میکینم قبل از شروع به سفر، نکات سفر مهمی که باید برای رسیدن به سفری ایمن، جذاب و سرشار از آرامش را رعایت کرده و با خیالی آسوده اقدام به سفر نمائید.

سفر به دریاچه فراخین با گروه طبیعت گردی یادمان

اگر قصد سفر به دریاچه فراخین را دارید می توانید تور دریاچه فراخین را انتخاب کرده و آن را رزرو نمایید. گروه طبیعت گردی یادمان به برگزاری تورهای بسیار جذاب و بی نظیر به دریاچه فراخین توانسته است گردشگران بسیاری را تا این جاذبه فوق العاده دیدنی همراهی کند.

شما می توانید همراه با خانواده و دوستان خود در ایام تعطیلات نوروز به این دریاچه سفر کرده و از زیبایی های موجود در دل طبیعت نهایت لذت را ببرید. هم چنین می توانید شب هنگام نیز با زدن چادر در دل جنگل از آسمان صاف و دیدنی نیز بهره مند شوید. اگر تا کنون مقصدی را برای سفر خود انتخاب نکرده اید همین حالا به وب سایت رسمی ما مراجعه کرده و تور دریاچه فراخین یا در صورت ذیق وقت ، تور یک روزه و کوتاه مدت موجود در سایت را رزرو نمایید تا در اولین فرصت ممکن سفری پر از هیجان و فوق العاده را داشته باشید.

مجریان برگزاری تورهای دریاچه فراخین تمام سعی خود را بر آن دارند تا این منطقه بکر و دوست داشتنی را به مردم ایران زمین و جهان بشناسانند و می توان گفت که در این امر نیز بسیار موفق شده اند و امروزه بسیاری از گردشگران خارجی نیز برای بازدید از این منظره جذاب به سوی استان مازندران سفر می کنند.

امکانات و خدمات ارائه شده در تور دریاچه فراخین

شما می توانید با رزرو و انتخاب تور دریاچه فراخین با گروه طبیعت گردی یادمان ، نه تنها از این دریاچه بازدید کرده، بلکه از جاذبه های دیگری که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره کردیم نیز دیدن کنید. از امکانات و خدمات ارائه شده در تور دریاچه فراخین یادمان گروه می توانیم به مواردی از جمله زیر اشاره کنیم:

  • فرصت عکاسی در دل طبیعت و جنگل
  • حضور تور لیدر بسیار حرفه ای و با تجربه
  • استفاده از وسیله های نقلیه بسیار مدرن و راحت برای دسترسی به دریاچه فراخین
  • فرصت استراحت در روستای ویسر و خرید صنایع دستی از این روستا
  • فرصت آشنایی با همسفران بسیار خوش ذوق
  • ارائه خدمات رفاهی بسیار با کیفیت از جمله ناهار و میان وعده

توصیه های لازم و مربوط برای سفر به دریاچه فراخین را که قبل از سفر توسط مسئولان ارائه می شود را جدی بگیرید تا سفری بدون اتفاق های ناگواری را داشته باشید.علاوه بر این مکان زیبا، یکی از نقاط زیبای کشور عزیزمان که ممکن است بسیاری هنوز اشراف و آشنایی کافی نسبت به آن را نداشت باشد ، دره رغز با شرایط جوی متمایز و زیبا و از مکانهای زیبای استان فارس (بهشت گمشده ی استان فارس) می باشد.برای آگاهی از آخرین اطلاعات سفر گروه طبیعت گردی و کوهنوردی یادمان میتوانید از طریق پل های ارتباطی موجود و با شماره تماس های مندرج در وب سایت با کارشناسان و مجریان برگزاری تورهای دریاچه فراخین در تماس باشید.

ارسال پاسخ