ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
موبایل*
 * ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرش شرایط استفاده از خدمات ما  و سیاست حفظ اسرار  است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور کنیا

0
قیمت
قیمت
این تور هنوز در دسترس نیست .

اقدام به رزرو

افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

237
30 شهریور تا 9 مهر ماه
دسترسی: 12 روزه
کنیا

تور کنیا

تور کنیا
زمان حرکت : چهارشنبه 30 شهریور
زمان بازگشت : شنبه 9 مهر تهران خواهیم بود
اقامت: 8 شب اقامت در هتل ها و لوژهای 4 ستاره و 5 ستاره
هتل محل استقرار : 8 شب اقامت در هتل ها و لوژهای 4 ستاره و 5 ستاره (1 شب نایروبی، 2 شب ماسایی مارا ، 2 شب نایواشا ، 3 شب مومباسا )
نوع و اسم پرواز پیشنهادی : پرواز رفت و برگشت تهران به نایروبی با ایرلاین FLY DUBAI
هزینه : 1720 دلار + هزینه پرواز + هزینه ویزا

وسیله نقلیه محلی:

سافاری با ماشین لندکروز، پرواز رفت و برگشت نایروبی به مومباسا، کلیه ترانسفرها طبق برنامه سفر

وعده های غذایی:

20 وعده غذایی ( 9 عده صبحانه، 4 وعده ناهار، 7 وعده شام )

برنامه تور کنیا

روز اول:آغاز سفر در فرودگاه امام خمینی

عصر هنگام تهران را به مقصد دوبی ترک خواهیم کرد .

روز دوم: نایروبی

پس از رسیدن به دوبی و پرواز به نایروبی ، با ورود به کشور کنیا به هتل خود ترانسفر خواهیم شد و زمان کافی برای استراحت ورفع خستگی این پرواز طولانی را خواهیم داشت . عصر هنگام از مرکز زرافه ها بازدید خواهیم کرد. در این مکان شما می توانید از نزدیک زرافه ها را لمس کنید و به آن ها غذا بدهید.

روز سوم: ماسایی مارا

صبح زود با ماشین های سافاری، به سمت پارک ملی ماسای مارا حرکت خواهیم کرد تا از یکی از بهترین و معروفترین پارک های ملی دنیا دیدن کنیم و اگر خوش شانس باشیم امکان تماشای big5 را خواهیم داشت. این منطقه در این فصل از سال بهترین زمان برای دیدن گله های میلیونی وایلدبیست و زبرا و غیره میباشد و در انتها لذت دیدن صحنه غروب در میان ساوانا های آفریقا را تجربه میکنیم.

روز چهارم: ماسایی مارا

امروز به طور کامل در پارک ملی گشت خواهیم زد تا صحنه های بی‌نظیری که تا پیش از این تنها در فیلم های مستند دیده ایم را از نزدیک لمس کنیم. گله های میلیونی که دشت را پر کرده اند ، صحنه های شکار و حیات وحش بینظیر و… ظهر به کنار رودخانه مارا و همینطور مرز تانزانیا خواهیم رفت و بعد از ظهر به لوژ ۵ ستاره مان باز برمیگردیم.

روز پنجم : نایواشا

صبح آخرین گشت سافاری را در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم داشت و پس از بازگشت به محل اقامت و صرف صبحانه، چک اوت کرده و راهی قبیله ماسایی خواهیم شد. پس از بازدید از مراسم های سنتی و رقص و آواز های قبیله ماسایی به نایواشا خواهیم رفت و زمان کافی برای استراحت و آماده شدن برای برنامه های هیجان انگیز روز بعد خواهیم داشت.

روز ششم:نایواشا

صبح پس از صرف صبحانه به پارک ملی هلزگیت خواهیم رفت تا در این پارک با استفاده از دوچرخه یا پیاده در میان حیوانات گذر کنیم. عصر با قایق بر روی دریاچه نایواشا و جزیره کرسنت خواهیم رفت تا طبیعت و حیات وحش منحصر به فرد آن مانند اسب های آبی و پرندگان دریاچه و صحنه شکار عقاب ماهی خوار را تماشا کنیم.

روز هفتم : نایروبی - پرواز به مومباسا

پس از صرف صبحانه در هتل و استفاده از امکانات هتل به سمت نایروبی حرکت خواهیم کرد. در بین راه در ریفت ولی توقف خواهیم کرد تا پس از عکاسی از چشم انداز های بی نظیر دره به توضیحات راهنما در مورد محلی که خواستگاه اولیه انسان بوده ، گوش دهیم. پس از رسیدن به نایروبی راهی فرودگاه خواهیم شد تا با پرواز بعد از ظهر عازم سواحل اقیانوس هند شویم.

روز هشتم : مومباسا

امروز در ابتدا راهی شهر مومباسا خواهیم شد تا از قلعه قدیمی و بازار سنتی و بازار صنایع دستی آن بازدید کنیم .پس از صرف ناهار زمان کافی برای لذت بردن از سواحل سفید رنگ اقیانوس هند و استفاده از امکاتات هتل ساحلی خود خواهیم داشت

روز نهم : مومباسا

در این روز زمان آزاد برای شنا در جزایر زیبای مومباسا خواهیم داشت. علاقه مندان می توانند از برنامه های اختیاری مانند قایق سواری و اسنورکلینگ و غواصی سواحل اطراف مومباسا استفاده کنند.

روز دهم : مومباسا – پرواز به نایروبی – پرواز به دوبی

پس از صرف صبحانه در هتل، زمان کافی برای استفاده از امکانات هتل را خواهیم داشت. پس از چک اوت هتل راهی فرودگاه مومباسا خواهیم شد و با پرواز بعد از ظهر رهسپار نایروبی خواهیم شد.شب هنگام کنیا را به مقصد دوبی ترک خواهیم کرد.

روز یازدهم :

بازگشت به تهران

نقشه

تصاویر
خدمات

 بیمه مسافرتی با پوشش 30000 یورو، لیدر فارسی زبان مسلط به کنیا ، مجوز برگزاری تور، ویزای توریستی کنیا، وسیله نقلیه در اختیار برای گشت‏ها طبق برنامه اعلام شده ، پرواز رفت و برگشت نایروبی به مومباسا

نکات مهم
  1. هزینه ویزا برای هر نفر 70 دلار و بر عهده همسفران می باشد.
  2. کلیه ورودیه‏ ها طبق برنامه اعلام شده برعهده یادمان ‏می‏باشد.
  3. حضور در برنامه گشت‏های اعلام شده در سفر اختیاری ‏می‏باشد و همسفران ‏می‏توانند در صورت تمایل خودشان به گشت و گذار در مناطق مختلف بپردازند.
  4. هزینه نوشیدنی ها و استفاده از مینی بار هتل بر عهده همسفران می باشد.
  5. کلیه ترانسفر های داخل کنیا طبق برنامه سفر بر عهده یادمان می باشد .
  6. هزینه تست کرونا در کشور کنیا به مبلغ 80 دلار به صورت اختصاصی در هتل و بر عهده همسفران می باشد .

پرواز بین المللی پیشنهادی :

ایرلاین

ساعت حرکت پرواز رفت

مدت توقف

مکان توقف پرواز رفت

زمان رسیدن به نایروبی

ساعت حرکت پرواز برگشت

مدت توقف

مکان توقف پرواز برگشت

زمان رسیدن به تهران

قیمت ( ریال )

Fly Dubai

16:10

07:30

فرودگاه دوبی

05:50

23:10

07:00

فرودگاه دوبی

14:10

215,000,000